Hakkımızda

Zengin ürün yelpazemizle İzmir Konak’ta bulunan ofisimizden sürdürdüğümüz, yılların tecrübesine dayanan güvenli ve dürüst ticaret anlayışımızı dijital ortama taşıyarak siz saygıdeğer hekimlerimiz ve nihai kullanıcılarımızla yeni bir platformda buluşmaktan gurur duyuyoruz.

 
Türkiye’nin neresinde  olursanız olun uygun fiyat ve %100 güvenli alışveriş imkanıyla parmaklarınızın ucundayız. dissarf.com adresini ziyaret ederek zengin ürün seçeneklerimizi görebilir, birkaç saniyenizi ayırarak üye olabilir ve kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.
 
 Sude Diş Deposu ve dissarf.com ailesi olarak sitemizde göremediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz ürünler konusunda 0 533 760 72 72  Whatsapp hattımızdan Tolga AKCAN’a ve bilgi@dissarf.com mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
 
Başarılı ve bol kazançlı günler dileriz.  
 
 
T.C Sağlık Bakanlığı tarafından 15.05.2014 tarih ve 29001 sayılı resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren “Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği” hükümleri gereği ürünlere ait fiyatları yalnızca siteye üye girişi yaparak görebilirsiniz…